2018 yılında faaliyetlerine başlayan Rembir Gıda; uluslararası kalite standartları çerçevesinde yoğun Ar-Ge çalışmaları ile yüksek teknoloji kullanarak geliştirdiği; organik gıdanın bir üst versiyonu olarak bilinen, insan fizyolojisi ve metabolik fonksiyonları üzerinde ilave faydalar sağlayan, böylelikle hastalıklardan korunmada ve daha sağlıklı bir yaşama ulaşmada etkinlik gösteren Mor renkli fonksiyonel gıdalar ile sektörde öncü firma konumundadır.

MİSYONUMUZ
Rembir Gıda olarak misyonumuz; toplumun her kesiminden bireye yüksek kalitede sağlık açısından faydalı gıdalar sunmak, kurumsal yapımız içinde yer alan personelimizin sürekli gelişmesini ve güven içinde mutlu çalışmasını sağlamak ve fonksiyonel gıda sektöründe güçlü finansal yapımız ile iş imkanı yaratarak ülkemize hizmet etmektir.

VİZYONUMUZ
Uluslararası platformda tanınan, dünya standartlarında, çağdaş, yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden, diğer gıda firmaları tarafından örnek alınan bir firma olmayı ve “Yiyeceklerimiz ilacımız olsun” anlayışından yola çıkarak geliştirdiğimiz Mor renkli fonksiyonel gıdalarımız ile toplumda görülen kronik rahatsızlıkların etkilerini azaltarak daha sağlıklı bir toplum inşa etmeyi hedefliyoruz.

TEMEL DEĞERLERİMİZ
Müşteri odaklıyız;
Bütün operasyonlarımız müşterilerimizin ihtiyaçlarını hızlı ve doğru şekilde karşılar. Müşteri memnuniyetini oluşturup her geçen gün arttırabilmek adına çevik, yenilikçi ve proaktif bir tutum sergiliyoruz.
Etik kurallara harfiyen uyuyoruz;
Etik kuralların tamamına eksiksiz uyarak, çalışanlarımıza, müşterilerimize ve tedarikçilerimize karşı son derece şeffaf ve dürüst bir yaklaşım içindeyiz.
Ülkemize ve değerlerine bağlıyız;
Türkiye için çalışıyor ve ülkemizin değerlerine son derece inanıyoruz. Ürünlerimizi %100 yerli kaynaklardan elde edip, başta Avrupa olmak üzere dünyanın birçok ülkesine ihracat yapıyoruz. Toplumumuzun sağlığına, ülkemizin ekonomisine faydalı işler yapmak için çalışıyoruz.
Yenilikçi ve yaratıcı fikirlere önem veriyoruz;
İyiyi değil, en iyiyi hedefleyip bu doğrultuda çalışıyoruz. Yeni ürünler, yeni iş süreçleri geliştirerek fırsatları değerlendiriyoruz. En iyiyi bulabilmek için yaratıcı olmanın şart olduğuna inanıyoruz.
Takım Çalışmasını önemsiyoruz;
Başarıya giden yolun takım ruhundan geçtiğini inanıyoruz. “Bireysel başarı maçı kazandırır, ekip başarısı şampiyon yapar.” Sözünü aklımızdan çıkarmıyoruz.
Çevresel ve Sosyal Sorumluluk;
Doğayı ve çevreyi önemseyerek üretim yapıp, bugünlerden çok daha sağlıklı bir geleceğe katkıda bulunuyoruz. Sosyal sorumluluk bilincimiz ile toplumsal yaşam kalitesini yükseltmeye yönelik çağdaş sanata, eğitime, spor faaliyetlerine ve kültüre destek verme geleneğimizden vazgeçmiyoruz.