Teslim Alacak Kişi ve Adres Değişikliği
Sipariş verildikten sonra teslim alacak kişi ve adres bilgileri değiştirilememektedir. Değişiklik talep ediyorsanız, henüz kargoya verilmemiş siparişleriniz için İletişim Formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ürününüz Ne Zaman Kargoya Verilir?
Hafta içi saat 15:00’e kadar siparişi verilen ürünleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir. Hafta sonu verilen siparişleriniz ise pazartesi günü saat 15:00’de kargoya teslim edilir. Cuma günü verilen siparişler Pazartesi günü üretilip kargoya verilir.
Doğal afet, savaş, yangın, terör vb. olağanüstü durumlarda teslimat süresi değişebilir. Siparişinizi Kargo Takip sayfasından takip edebilirsiniz.

Ürününüzü Teslim Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Değerli müşterimiz, ne değerli şahsınızın/firmanızın, ne de morfirin.com.tr’un maddi zarar görmemesi için, öncelikle dikkat etmemiz gereken en önemli konu, kargoları teslim alırken, yapacağınız kontrollerdir.
Bu nedenle, ürünlerinizi teslim alırken, açmadan önce, lütfen öncelikle dış ambalajı kontrol edin. Yırtık, patlak, sürüklenmiş, ıslak ambalajları teslim almayın ve kargo görevlisine tutanak tutturun.
Ambalajın dış görünümünde bu sorunların hiçbiri görünmüyorsa, yine de kargonuzu, mutlaka kargo görevlisinin yanında açın ve ürünlerinizi kontrol edin. Hasarlı ürün olması durumunda, kargodan kesinlikle teslim almayın ve tutanak tutturun.
Bu gibi durumlarda kargo görevlisi ile herhangi bir sorun yaşarsanız, bize hemen bilgi vermenizi rica ederiz. Tarafımızdan gerekli müdahale en kısa sürede yapılacak ve sorununuz çözümlenecektir.
Gönderilen ürünün kargoda hasar görmesi ve sizin bu ürünü teslim almanız durumunda, hiçbir şekilde kargo firmasından hak talep edilememekte ve bu nedenle, hiçbir şekilde iade ve değişim yapılamamaktadır.

Teslimat Sırasında Adreste Kimse Yoktu
Teslimat esnasında adreste kimse bulunmaması durumunda, kargo sorumlusu size kargo şirketinin telefon numarasını içeren bir haber formu bırakacaktır. Haber formundaki bilgiler doğrultusunda ürününüzü en yakın kargo şirketinin bayisinden teslim alabilirsiniz.

Kargo Ücretinin Satın Alan Tarafından Karşılanması
Tek ürün alımlarında kargo ücretini satın alan taraf ödemektedir. Satın alan tarafın istekte bulunduğu kargo şirketine ürün kargoya verilir ve ürününüzü teslim alırken kargo ücretini ödemeniz gerekir. Kargo ücreti gönderilen firma ve ürünün gideceği mesafe ile orantılıdır. Rembir Gıda şirketi tek ürün alımlarındaki kargo ücreti için herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Harici durumlar kampanya kapsamında web sitemizden duyurulur.